Yarışma Hakkında

Doğuş Çay Soruyor En Güzel Çay Nerede İçilir?

Cennet ülkemizin güzelliklerini, milli içeceğimiz çay ile buluşturan En Güzel Çay Nerede İçilir projesi gönüllü turizm elçilerinin katkıları ile her geçen gün daha da büyüyor!

Doğuş Çay tarafından sürdürülen En Güzel Çay Nerede İçilir Instagram sayfasında fotoğraf yarışması başlıyor.

Hadi sen de En Güzel Çay Nerde İçilir projesinin gönüllü turizm elçilerinden biri ol, çayına eşlik eden manzaranı #engüzelçaynerede içilir hastagi ile sayfanda paylaş, @engüzelçayneredeiçilir sayfasını takip et ve paylaştığın görseli etiketle.

Düzenlenecek yarışmada Doğuş Çay tarafından seçilecek 10 kişiden biri ol. Hem ülke turizmine katkı sağla, hem de Fuji Instax Mini kazanma fırsatı yakala!

Yarışmanın Amacı

1. Ülkemizin kültür ve tarihini yansıtan yöresel değerlerin bölge, ülke ve dünya genelinde, tüm potansiyel kitlelere erişiminin sağlanması,

2. Ülkemizin kültür ve tarihini yansıtan yöresel değerlerinin tanıtılması,

3. Yerli ve yabancı turistlerin ülkemizin en güzel çay manzaralarını tanımalarının, yaşatmalarının ve kayıt altına almalarının sağlanması,

4. Y kuşağında olan katılımcıların çaya olan ilgisini arttırmak,

5. Katılımcıların ilgili alanda elde ettikleri birikimlerini özgün bir biçimde sunmalarını sağlayarak, üretkenliklerinin desteklenmesini sağlanması,

6. Fotoğraf sanatı ve fotoğraf tutkunlarına destek olmak,

7. Hali hazırda sürdürülen En Güzel Çay Nerede İçilir projesinin tanıtımına katkı sağlamak,

Yarışma Koşulları

1-Instagram üzerinden gerçekleştirilecek “En Güzel Çay Nerede İçilir?” fotoğraf yarışması, Doğuş Çay tarafından düzenlenmektedir.

2-Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini, milli içeceğimiz çayla buluşturan en güzel çay fotoğraflarının çekilmesidir.

3-Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

4-Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamaktadır. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

5-Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

6-Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme yazılımı kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

7-Jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

8-Yarışmaya katılım için, @engüzelçayneredeiçilir Instagram hesabının takip edilmesi, katılımcının sayfasında paylaşılan fotoğrafın açıklama kısmına #engüzelçayneredeiçilir hashtag’inin yazıp @engüzelçayneredeiçilir sayfasını etiketlemesi gerekmektedir.

9-Katılımcının paylaştığı fotoğrafların görülebilmesi için profillerinin açık olması gerekmektedir. Gizli profiller Instagram kuralları dahilinde görülememektedir.

10-Belirtilen şartlarda, Doğuş Çay tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, @engüzelçayneredeiçilir Instagram hesabından ilan edilecektir.

11-Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.

12-Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

13-Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

14-Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

15-Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

16-Yarışma bitiş tarihi 15.01.2019 tarihidir.

17-Yarışma sonuç ilanı 21.01.2019 tarihinde Instagram sayfasından duyurulacaktır.

18-Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.