Proje Hakkında

Çay kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası. Sudan sonra en çok tükettiğimiz içecek. Günün her anında bir bardak çay alıyor yorgunluğumuzu, en koyu muhabbetlerimizin vazgeçilmezi, soğukta içimizi ısıtan, sıcakta hararetimizi alan milli içeceğimiz.

Tabi dönem internet çağı olunca artık bir çok paylaşımında başrolü oldu bir bardak çay. Hangimiz bir bardak çayın ardındaki o güzel manzarayı paylaşmadı ki?

En Güzel Çay Nerede İçilir projesi, tüm Türkiye'yi bir bardak çayın ardında buluşturuyor. Türkiye'nin dört bir yanından #engüzelçayneredeiçilir hastagı ile atılan fotoğraflar projenin sosyal medyasında ve internet sayfasında yayınlanacak.

Doğuş Çay'ın" En Güzel Çay" sloganından yola çıkarak hazırlanan proje ile, Türkiye'nin bilinmeyen manzaraları, mahalleleri, sokakları, çay bahçeleri bir platformda buluşacak.

Projenin En Güzel Çay Nerede içilir adlı instagram sayfasında, hastagler ve özel mesaj ile gelen fotoğraflar yayınlanacak ve en çok beğeni alan fotoğraflardan daha önce yapılmamış muhteşem bir sergi düzenlenecek.

PROJEYE NASIL KATIRLIRIM?

Çayına eşlik eden manzaranı #engüzelçayneredeiçilir hastagi ile sayfanda paylaş ya da DM üzerinden En Güzel Çay Nerede İçilir sayfamıza gönder. Çektiğin fotoğfar En Güzel Çay Nerede İçilir instagram sayfasında ve web sitesinde yayınlansın.